Fedora Amateur Radio Guide - en to uk_UA translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Amateur Radio Guide
uk_UA: Підручник з аматорського радіомовлення

note: Tag: subtitle
en: A guide for users of Fedora amateur radio software
uk_UA: Підручник для користувачів програмного забезпечення для аматорського радіомовлення у Fedora

note: Tag: productname
en: Fedora Draft Documentation
uk_UA: Чернетки документації з Fedora

note: Tag: para
en: Fedora includes a wide range of applications relevant to amateur radio operators. This guide describes the use of some of those applications
uk_UA: До складу Fedora включено широкий діапазон програм, пов’язаних з аматорським радіомовленням. У цьому підручнику описано способи використання деяких з цих програм.

note: Tag: phrase
en: Logo
uk_UA: Логотип
