Fedora Amateur Radio Guide - en to uk translation catalogue (21 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
uk: Журнал версій

note: Tag: member
en: Documentation for dxcc
uk: Документація з dxcc

note: Tag: member
en: Documentation for gresistor
uk: Документація з gresistor

note: Tag: member
en: Documentation for callgit
uk: Документація з callgit

note: Tag: member
en: Correct typo in colrdx
uk: Виправлення друкарської помилки у colrdx

note: Tag: member
en: Correct typos in xwota
uk: Виправлення друкарських помилок у xwota

note: Tag: member
en: Documentation for rcrpanel
uk: Документація з rcrpanel

note: Tag: member
en: Documentation for colrdx
uk: Документація з colrdx

note: Tag: member
en: Documentation for xconvers
uk: Документація з xconvers

note: Tag: member
en: Documentation for xdx
uk: Документація з xdx

note: Tag: member
en: Documentation for xastir
uk: Документація з xastir

note: Tag: member
en: Documentation for gEDA
uk: Документація з gEDA

note: Tag: member
en: Documentation for gerbv
uk: Документація з gerbv

note: Tag: member
en: Documentation for pcb
uk: Документація з pcb

note: Tag: member
en: Documentation for xwota
uk: Документація з xwota

note: Tag: member
en: Installing Software appendix
uk: Додаток, присвячений встановленню програмного забезпечення.

note: Tag: member
en: Added xlog installation and setup procedures.
uk: Додано зауваження щодо встановлення та налаштування xlog.

note: Tag: member
en: xlog screenshot
uk: Знімок вікна xlog

note: Tag: member
en: Additional info on fldigi
uk: Додаткова інформація щодо fldigi

note: Tag: member
en: Beginning of SPLAT! instructions
uk: Початкові настанови щодо SPLAT!

note: Tag: member
en: Document skeleton
uk: Каркас документа
