Fedora Amateur Radio Guide - en to uk translation catalogue (16 entries)

note: Tag: title
en: Example Panel
uk: Приклад панелі

note: Tag: title
en: Running rcrpanel
uk: Запуск rcrpanel

note: Tag: screen
en: 
    rcrpanel mypanel.txt &gt;mypanel.ps
uk: 
    rcrpanel mypanel.txt >mypanel.ps

note: Tag: member
en: 216x179 mm - U.S. Letter
uk: 216×179 мм — U.S. Letter

note: Tag: member
en: 210x297 mm - A4
uk: 210×297 мм — A4

note: Tag: member
en: 216x279 mm - U.S. Legal
uk: 216×279 мм — U.S. Legal

note: Tag: member
en: 297x420 mm - A3
uk: 297×420 мм — A3

note: Tag: member
en: 279x432 mm - Tabloid
uk: 279×432 мм — Tabloid

note: Tag: member
en: 594x841 mm - A1
uk: 594×841 мм — A1

note: Tag: member
en: 559x894 mm - D
uk: 559×894 мм — D

note: Tag: member
en: 841x1189 mm - A0
uk: 841×1189 мм — A0

note: Tag: member
en: 1000X1414 mm - B0
uk: 1000×1414 мм — B0

note: Tag: title
en: The Input File
uk: Файл вхідних даних

note: Tag: para
en: The input file contains lines describing the various controls. Most lines are of the form
uk: У файлі вхідних даних містяться рядки, що описують стан елементів керування програмою. Більшість рядків має бути записано у форматі

note: Tag: screen
en: 
    Command = something
uk: 
    Команда = щось

note: Tag: para
en: where the spaces around the equal sign are significant, and the command itself is case-sensitive.
uk: де обов’язково слід вказувати пробіли навколо знаку рівності. Слід також вказувати «Команду» літерами відповідного регістру (запис з врахуванням регістру).
