Fedora Deployment Guide - en to pa_IN translation catalogue (8 entries)

note: Tag: para
en: Garrett LeSage created the admonition graphics (note, tip, important, caution, and warning). They may be freely redistributed with the Red Hat documentation.
pa_IN: ਗੈਰੇਟ ਲੀਸੇਜ ਨੇ ਚੇਤਾਵਨੀ ਗਰਾਫਿਕਸ (ਸੂਚਨਾ, ਟਿੱਪਣੀ, ਜਰੂਰੀ, ਸਾਵਧਾਨੀ, ਅਤੇ ਚੇਤਾਵਨੀ) ਬਣਾਏ ਹਨ। ਇਹ Red Hat ਦਸਤਾਵੇਜ਼ ਨਾਲ ਮੁਫਤ ਵੰਡੇ ਜਾ ਸਕਦੇ ਹਨ।

note: Tag: para
en: Honoring those who have gone before: Sandra Moore, Edward C. Bailey, Karsten Wade, Mark Johnson, Andrius Benokraitis, Lucy Ringland
pa_IN: ਪਹਿਲਾਂ ਯੋਗਦਾਨ ਪਾਉਣ ਵਾਲਿਆਂ ਦਾ ਧੰਨਵਾਦ: Sandra Moore, Edward C. Bailey, Karsten Wade, Mark Johnson, Andrius Benokraitis, Lucy Ringland

note: Tag: para
en: Honoring engineering efforts: Jeffrey Fearn
pa_IN: ਇੰਜਨੀਅਰਿੰਗ ਯੋਗਦਾਨ ਦਾ ਧੰਨਵਾਦ: Jeffrey Fearn

note: Tag: para
en: Technical Editing: Michael Behm
pa_IN: ਤਕਨੀਕੀ ਸੋਧ: Michael Behm

note: Tag: para
en: Graphic Artist: Andrew Fitzsimon
pa_IN: ਗਰਾਫਿਕਸ ਕਲਾ: Andrew Fitzsimon

note: Tag: para
en: The Red Hat Localization Team consists of the following people:
pa_IN: Red Hat ਅਨੁਵਾਦ ਟੀਮ ਵਿੱਚ ਹੇਠ ਦਿੱਤੇ ਲੋਕ ਹਨ:

note: Tag: para
en: East Asian Languages
pa_IN: ਪੂਰਬੀ ਏਸ਼ੀਅਨ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

note: Tag: para
en: Simplified Chinese
pa_IN: ਸਧਾਰਨ ਚੀਨੀ
