Fedora Deployment Guide - en to ru_RU translation catalogue (6 entries)

note: Tag: title
en: Package Management
ru_RU: Управление пакетами

note: Tag: title
en: Network-Related Configuration
ru_RU: Конфигурация сетевых компонентов

note: Tag: para
en: After explaining how to configure the network, this part discusses topics related to networking such as how to allow remote logins, share files and directories over the network, and set up a Web server.
ru_RU: Данная секция содержит информацию о настройке сети, а также сведения о том, как настроить удаленный вход в систему, обеспечить совместный доступ к файлам и папкам по сети, настроить веб-сервер и т.д.

note: Tag: title
en: System Configuration
ru_RU: Настройка системы

note: Tag: title
en: System Monitoring
ru_RU: Наблюдение за системой

note: Tag: title
en: Kernel and Driver Configuration
ru_RU: Конфигурация ядра и драйверов
