Fedora Deployment Guide - en to hi_IN translation catalogue (7 entries)

note: Tag: title
en: Note
hi_IN: नोट

note: Tag: title
en: RPM Design Goals
hi_IN: RPM डिजायन लक्ष्य

note: Tag: title
en: Using RPM
hi_IN: RPM का प्रयोग कर रहा है

note: Tag: title
en: Finding RPM Packages
hi_IN: RPM संकुल पा रहा है

note: Tag: title
en: Additional Resources
hi_IN: अतिरिक्त संसाधन

note: Tag: title
en: Installed Documentation
hi_IN: अधिष्ठापित दस्तावेजन

note: Tag: title
en: Useful Websites
hi_IN: उपयोगी वेबसाइट
