Fedora - burning ISO images to disc - en to hr_HR translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Burning
hr_HR: Prženje

note: Tag: title
en: Using The ISO Recorder V2 Power Toy
hr_HR: Pomoću programa ISO Recorder V2 Power Toy

note: Tag: title
en: Using Roxio Easy Media Creator 7
hr_HR: Pomoću programa Roxio Easy Media Creator 7

note: Tag: title
en: Using Nero Burning ROM 5
hr_HR: Pomoću programa Nero Burning ROM 5

note: Tag: title
en: Using Nero Express 6
hr_HR: Pomoću programa Nero Express 6
