Fedora - burning ISO images to disc - en to or_IN translation catalogue (22 entries)

note: Tag: title
en: Burning
or_IN: ଲେଖୁଅଛି

note: Tag: title
en: Using The ISO Recorder V2 Power Toy
or_IN: ISO Recorder V2 Power Toy ବ୍ୟବହାର କରି

note: Tag: para
en: In the file manager <application>Explorer</application>, right click on the first Fedora ISO file.
or_IN: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକର <application>ଅନ୍ୱେଷକ</application>ରେ, ପ୍ରଥମ ଫେଡ଼ୋରା ISO ଫାଇଲରେ ଡ଼ାହାଣ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: In the context menu, select <guilabel>Copy image to CD</guilabel>.
or_IN: ପ୍ରସଙ୍ଗ ତାଲିକାରେ, <guilabel>ପ୍ରତିଛବିକୁ CD ରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ</guilabel> କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Follow the steps given by the <guilabel>CD Recording Wizard</guilabel> pop-up.
or_IN: <guilabel>CD Recording Wizard</guilabel> ପପ-ଅପ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁକରଣ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Repeat for the remaining ISO files.
or_IN: ବଳକା ISO ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହାର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ.

note: Tag: title
en: Using Roxio Easy Media Creator 7
or_IN: Roxio Easy Media Creator 7 ବ୍ୟବହାର କରି

note: Tag: para
en: Start <guilabel>Creator Classic</guilabel>.
or_IN: <guilabel>Creator Classic</guilabel> ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Select <guilabel>Other Tasks</guilabel>.
or_IN: <guilabel>Other Tasks</guilabel> ଚୟନ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Select <guilabel>Burn from Disc Image File</guilabel>.
or_IN: <guilabel>ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲରୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ</guilabel> କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Choose the Fedora ISO file and burn it.
or_IN: ଫେଡ଼ୋରା ISO ଫାଇଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଲେଖନ୍ତୁ.

note: Tag: title
en: Using Nero Burning ROM 5
or_IN: Nero Burning ROM 5 ବ୍ୟବହାର କରି

note: Tag: para
en: Start the program.
or_IN: ପ୍ରଗ୍ରମକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Open the <guimenu>File</guimenu> menu.
or_IN: <guimenu>ଫାଇଲ</guimenu> ତାଲିକାକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Select <guimenuitem>Burn Image</guimenuitem>.
or_IN: <guimenuitem>ପ୍ରତିଛବିକୁ ଲେଖନ୍ତୁ</guimenuitem> କୁ ବାଛନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Repeat the above steps for each of the other ISO files.
or_IN: ଉପର ଲିଖିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ISO ଫାଇଲ ପାଇଁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ.

note: Tag: title
en: Using Nero Express 6
or_IN: Nero Express 6 ବ୍ୟବହାର କରି

note: Tag: para
en: Select <guilabel>Disc Image or Saved Project</guilabel>.
or_IN: <guilabel>ଡ଼ିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି କିମ୍ବା ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରକଳ୍ପ</guilabel> କୁ ବାଛନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: An <guilabel>Open</guilabel> dialog appears. Select the first Fedora ISO file. Click <guibutton>Open</guibutton>.
or_IN: <guilabel>Open</guilabel> ସଂଳାପ ଦେଖାହେଲା. ପ୍ରଥମ ଫେଡ଼ୋରା ISO ଫାଇଲକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ. <guibutton>Open</guibutton> କୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Set the writing speed for your disc recorder. The optimal setting depends on your specific hardware.
or_IN: ଆପଣଙ୍କର ଡ଼ିସ୍କ ଲେଖକ ପାଇଁ ଲିଖନ ବେଗ ସେଟକରନ୍ତୁ. ଅନୁକୂଳ ବିନ୍ୟାସ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହାର୍ଡୱେର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ.

note: Tag: para
en: Click Next to burn.
or_IN: ଲେଖିବା ପାଇଁ ପରବର୍ତ୍ତି କୁ ଦବାନ୍ତୁ.

note: Tag: para
en: Repeat the steps above for the other ISO files.
or_IN: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ISO ଫାଇଲ ପାଇଁ ଉପରଲିଖିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକର ପୁନର୍ବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ.
