Fedora - burning ISO images to disc - en to bg translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
bg: История на версиите

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
bg: Обновление за Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
bg: Добавен текст за InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
bg: Обновление за Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
bg: Включени инструкции за Windows 7
