Fedora - burning ISO images to disc - en to ca_ES translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ca_ES: Historial de revisions

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
ca_ES: S'ha actualitzat per a la versió de Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
ca_ES: S'ha afegit el text per a InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
ca_ES: S'ha actualitzat per a la versió de Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
ca_ES: S'han inclòs les instruccions per a Windows 7
