Fedora - burning ISO images to disc - en to cs_CZ translation catalogue (6 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
cs_CZ: Historie změn

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
cs_CZ: Aktualizece pro Fedoru 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
cs_CZ: Přidán text pro InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: surname
en: Landmann
cs_CZ: Landman

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
cs_CZ: Aktualizace pro Fedoru 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
cs_CZ: Zahrnutí návodů pro Windows 7
