Fedora - burning ISO images to disc - en to es translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
es: Historial de revisiones

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
es: Actualización para Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
es: Agregado texto relacionado con InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
es: Actualización para Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
es: Incluye instrucciones para Windows 7
