Fedora - burning ISO images to disc - en to fi_FI translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
fi_FI: Versiohistoria

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
fi_FI: Päivitetty Fedora 14:ää varten

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
fi_FI: Lisätty teksti InfraRecorderista (BZ 527854).

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
fi_FI: Päivitetty Fedora 13:a varten

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
fi_FI: Lisätty ohjeet Windows 7:lle
