Fedora - burning ISO images to disc - en to id_ID translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
id_ID: Riwayat Revisi

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
id_ID: Diperbarui untuk Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
id_ID: Telah ditambahkan teks untuk InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
id_ID: Diperbarui untuk Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
id_ID: Menyertakan petunjuk untuk Windows 7
