Fedora - burning ISO images to disc - en to it translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
it: Cronologia delle revisioni

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
it: Aggiornamento per Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
it: Aggiunto testo per InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
it: Aggiornamento per Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
it: Incluse istruzioni per Windows 7
