Fedora - burning ISO images to disc - en to ja_JP translation catalogue (6 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ja_JP: 改訂履歴

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
ja_JP: Fedora&nbsp;14 用の更新

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
ja_JP: InfraRecorder についての文章を追記 (BZ 527854)

note: Tag: firstname
en: Rüdiger
ja_JP: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
ja_JP: Fedora&nbsp;13 用の更新

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
ja_JP: Windows 7 に対する概要を含めた。
