Fedora - burning ISO images to disc - en to nl translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
nl: Herzieningsgeschiedenis

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
nl: Vernieuwing voor Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
nl: Tekst toegevoegd voor InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
nl: Vernieuwing voor Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
nl: Toevoegen van instructies voor Windows 7
