Fedora - burning ISO images to disc - en to pl_PL translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
pl_PL: Historia wersji

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
pl_PL: Aktualizacja dla Fedory 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
pl_PL: Dodanie tekstu o programie InfraRecorder (BZ 527854).

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
pl_PL: Aktualizacja dla Fedory 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
pl_PL: Dołączenie instrukcji dla systemu Windows 7
