Fedora - burning ISO images to disc - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ru: История изменений

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
ru: Обновлено для Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
ru: Добавлено описание работы с InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
ru: Обновление для Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
ru: Добавлены инструкции для Windows 7
