Fedora - burning ISO images to disc - en to sv_SE translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
sv_SE: Revisionshistorik

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
sv_SE: Uppdatering för Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
sv_SE: Lade till text för InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
sv_SE: Uppdatering för Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
sv_SE: Inkludera instruktioner för Windows 7
