Fedora - burning ISO images to disc - en to uk translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
uk: Журнал версій

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
uk: Оновлення для Fedora 14

note: Tag: member
en: Added text for InfraRecorder. (BZ 527854)
uk: Додавання настанов щодо InfraRecorder. (BZ 527854)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
uk: Оновлення для Fedora 13

note: Tag: member
en: Include instructions for Windows 7
uk: Додано настанови щодо Windows 7
