Fedora - burning ISO images to disc - en to hr_HR translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Validating the Files
hr_HR: Provjera valjanosti datoteka

note: Tag: title
en: BitTorrent Automatic Error Checking
hr_HR: BitTorrent automatska provjera pogrešaka

note: Tag: title
en: Validating in the Windows Graphical Environment
hr_HR: Provjera valjanosti unutar Windows okruženja

note: Tag: title
en: Validating at the Windows Command Prompt
hr_HR: Provjera valjanosti unutar Windowsa, putem naredbenog retka

note: Tag: para
en: The program takes some time to complete, since it must read the entire ISO file.
hr_HR: Za izvršavanje zadatka bit će potrebno određeno vrijeme jer je potrebno iščitavanje cjelokupne ISO datoteke.
