Fedora - burning ISO images to disc - en to nb_NO translation catalogue (6 entries)

note: Tag: title
en: Validating the Files
nb_NO: Kontrollere filene

note: Tag: title
en: BitTorrent Automatic Error Checking
nb_NO: Automatisk feilsjekking i BitTorrent

note: Tag: para
en: <application>BitTorrent</application> automatically performs this error checking during downloads. If your <application>BitTorrent</application> application reports all files have been successfully downloaded, you can safely skip this step.
nb_NO: <application>BitTorrent</application> utfører automatisk feilsjekking under nedlastingen. Hvis ditt <application>BitTorrent</application>-program rapporterer at alle filene har blitt lastet ned uten problem, så kan du hoppe over dette steget.

note: Tag: title
en: Validating in the Windows Graphical Environment
nb_NO: Kontrollere i et grafisk Windowsmiljø

note: Tag: title
en: Validating at the Windows Command Prompt
nb_NO: Kontrollere på kommandolinjen i Windows

note: Tag: para
en: The program takes some time to complete, since it must read the entire ISO file.
nb_NO: Programmet vil ta litt tid for å fullføre, siden det må lese hele ISO-filen.
