Fedora Live Images - en to fa_IR translation catalogue (7 entries)

note: Tag: firstname
en: Paul
fa_IR: پل

note: Tag: othername
en: W.
fa_IR: و.

note: Tag: surname
en: Frields
fa_IR: فریلدز

note: Tag: firstname
en: Nelson
fa_IR: نلسون

note: Tag: surname
en: Strother
fa_IR: استروثر

note: Tag: firstname
en: Nathan
fa_IR: ناثان

note: Tag: surname
en: Thomas
fa_IR: تامس
