Fedora Live Images - en to nb_NO translation catalogue (12 entries)

note: Tag: title
en: Introduction
nb_NO: Introduksjon

note: Tag: title
en: What Should I Do With My Live Image?
nb_NO: Hva burde jeg gjøre med mitt Live-avbilde?

note: Tag: title
en: Suggested Hardware
nb_NO: Anbefalt maskinvare

note: Tag: title
en: Booting
nb_NO: Oppstart

note: Tag: para
en: a boot menu, or
nb_NO: en oppstartsmeny, eller

note: Tag: para
en: floppy diskettes
nb_NO: disketter

note: Tag: para
en: USB drives
nb_NO: USB-drev

note: Tag: para
en: disk partitions
nb_NO: diskpartisjoner

note: Tag: title
en: Making a Backup Copy of Data
nb_NO: Lage en sikkerhetskopi av dataene

note: Tag: para
en: a CD or DVD burning drive
nb_NO: en CD- eller DVD-brenner

note: Tag: para
en: a hard disk with ample free space
nb_NO: en harddisk med nok ledig plass

note: Tag: title
en: Installing Fedora from the Live Image
nb_NO: Installere Fedora fra et Live-avbilde
