Fedora Live Images - en to bg translation catalogue (7 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
bg: История на версиите

note: Tag: member
en: Update for Fedora 15
bg: Обновяване за Fedora 15

note: Tag: member
en: Update instructions for browsing files on local partitions in Xfce 4.8
bg: Обновени инструкции за разглеждането на файлове на локални дялове през Xfce 4.8

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
bg: Обновяване за Fedora 14

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
bg: Обновяване за Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
bg: Добавена информация за жив образ, който не се побира на CD

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
bg: Добавена информация за достъпа до файловете на твърд диск през Xfce
