Fedora Live Images - en to ca_ES translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ca_ES: Historial de revisions

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
ca_ES: Actualització per a Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
ca_ES: No es tornarà a afegir informació relativa a l'ompliment en un CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
ca_ES: Normalització de les majúscules

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
ca_ES: Afegir informació quant a l'accés als fitxers en un disc des d'Xfce
