Fedora Live Images - en to cs_CZ translation catalogue (8 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
cs_CZ: Historie revizí

note: Tag: member
en: Update for Fedora 15
cs_CZ: Aktualizace pro Fedoru 15

note: Tag: member
en: Update instructions for browsing files on local partitions in Xfce 4.8
cs_CZ: Aktualizace pokynů pro prohlížení souborů na lokálních oddílech v Xfce 4.8

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
cs_CZ: Aktualizace pro Fedoru 14

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
cs_CZ: Aktualizace pro Fedoru 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
cs_CZ: Přidány informace o spustitelných obrazech, jejichž velikost překračuje kapacitu CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
cs_CZ: Sjednocení velkých písmen

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
cs_CZ: Přidány informace o přístupu k souborům na pevném disku z Xfce
