Fedora Live Images - en to es translation catalogue (8 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
es: Historial de revisiones

note: Tag: member
en: Update for Fedora 15
es: Actualización de Fedora 15

note: Tag: member
en: Update instructions for browsing files on local partitions in Xfce 4.8
es: Actualizado instrucciones para explorar archivos en una partición local en Xfce 4.8

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
es: Actualización de Fedora 14

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
es: Actualización de Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
es: Agregada información sobre porque la imagen viva no entra en un CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
es: Estandarizar capitalizaciones

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
es: Agregada información sobre como acceder a archivos en disco desde Xfce
