Fedora Live Images - en to es_ES translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
es_ES: Historial de revisiones

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
es_ES: Actualización para Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
es_ES: Agregar información sobre porque la imagen viva ya no entra en un CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
es_ES: Estandarizar capitalizaciones

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
es_ES: Agregar información sobre como acceder a archivos en el disco desde Xfce
