Fedora Live Images - en to fi_FI translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
fi_FI: Versiohistoria

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
fi_FI: Päivitetty Fedora 13:a varten

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
fi_FI: Lisätty tiedot siitä, että live-levykuva ei enää mahdu CD:lle

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
fi_FI: Yhtenäistetty isojen kirjaimien käyttöä englanninkielisessä versiossa

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
fi_FI: Lisätty tietoja kiintolevyllä olevien tiedostojen käytöstä Xfce:ssä
