Fedora Live Images - en to ja_JP translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ja_JP: 改訂履歴

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
ja_JP: Fedora 13 用の更新

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
ja_JP: CD に収まらない大きさの Live イメージに対する追加の情報

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
ja_JP: 資本金を標準化してください

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
ja_JP: XFCE からハードディスク上のファイルにアクセスするための追加の情報
