Fedora Live Images - en to nl translation catalogue (8 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
nl: Herzieningsgeschiedenis

note: Tag: member
en: Update for Fedora 15
nl: Vernieuwing voor Fedora 15

note: Tag: member
en: Update instructions for browsing files on local partitions in Xfce 4.8
nl: Vernieuw instructies voor het browsen van bestanden op lokale partities in Xfce 4.8

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
nl: Vernieuwing voor Fedora 14

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
nl: Vernieuwing voor Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
nl: Voeg informatie toe over het niet meer op een CD passen van de live image

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
nl: Hoofdletters aanpassen

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
nl: Voeg informatie toe over toegang tot bestanden op een harde schijf vanuit Xfce
