Fedora Live Images - en to pl_PL translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
pl_PL: Historia wersji

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
pl_PL: Aktualizacja dla Fedory 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
pl_PL: Dodanie informacji o obrazie Live nie mieszczącym się już na płycie CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
pl_PL: Standaryzacja kapitalików

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
pl_PL: Dodanie informacji o dostępie do plików na dysku twardym ze środowiska Xfce
