Fedora Live Images - en to pt_PT translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
pt_PT: Histórico de Revisões

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
pt_PT: Actualizar para o Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
pt_PT: Adicione informação acerca da imagem live que já não cabe no CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
pt_PT: Estandardizar a capitalização

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
pt_PT: Adicione informação acerca de como aceder a ficheiros no disco rígido a partir do Xfce
