Fedora Live Images - en to sr_RS translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
sr_RS: Историја ревизија

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
sr_RS: Освежено за Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
sr_RS: Додате информације да живи одраз више не стаје на ЦД

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
sr_RS: Стандардизовање великих слова

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
sr_RS: Додате информације о приступу датотекама на чврстом диску кроз Xfce
