Fedora Live Images - en to sv_SE translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
sv_SE: Versionshistoria

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
sv_SE: Uppdaterat för Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
sv_SE: Lagt till information om att live-avbilder inte längre får plats på en CD

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
sv_SE: Standardiserat versalhantering

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
sv_SE: Lagt till information om att komma åt filer på hårddisk från Xfce
