Fedora Live Images - en to uk_UA translation catalogue (8 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
uk_UA: Журнал версій

note: Tag: member
en: Update for Fedora 15
uk_UA: Оновлення для Fedora 15

note: Tag: member
en: Update instructions for browsing files on local partitions in Xfce 4.8
uk_UA: Оновлення настанов щодо перегляду файлів на локальних розділах у Xfce 4.8

note: Tag: member
en: Update for Fedora 14
uk_UA: Оновлення для Fedora 14

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13
uk_UA: Оновлення для Fedora 13

note: Tag: member
en: Add information about the live image no longer fitting on CD
uk_UA: Додавання відомостей щодо того, що образ портативної системи вже не можна записати на компакт-диск

note: Tag: member
en: Standardize capitalizations
uk_UA: Стандартизація використання літер верхнього регістру

note: Tag: member
en: Add information about accessing files on hard disk from Xfce
uk_UA: Додавання відомостей щодо доступу до файлів на жорсткому диску зі стільничного середовища Xfce
