Fedora Release Notes - en to es translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Networking
es: Red

note: Tag: title
en: Network Device Naming
es: Nombrado de dispositivos de red

note: Tag: indexterm
en: <primary>Network</primary>
es: <primary>Red</primary>

note: Tag: para
en: Fedora running as a guest virtual machine will continue to use the <filename>ethX</filename> names.
es: Fedora corriendo como una maquina virtual husped continuará usando nombres <filename>ethX</filename>.

note: Tag: title
en: VPN default visibility
es: Visualización VPN por defecto
