Fedora Release Notes - en to bg translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
bg: Добре дошли във Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
bg: Промени във Fedora за Настолни Потребители

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
bg: Промени във Fedora за Системни Администратори

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
bg: Промени във Fedora за Разработчици

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
bg: Промени във Fedora за Специфични ползватели
