Fedora Release Notes - en to it translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
it: Benvenuti in Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
it: Cambiamenti in Fedora per Utenti Desktop

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
it: Cambiamenti in Fedora per Amministratori di Sistema

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
it: Cambiamenti in Fedora per Sviluppatori

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
it: Cambiamenti in Fedora per Utenti Specifici
