Fedora Release Notes - en to ja_JP translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
ja_JP: Fedora 15 へようこそ

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
ja_JP: Fedora の変更点 - デスクトップユーザー向け

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
ja_JP: Fedora の変更点 - システム管理者向け

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
ja_JP: Fedora の変更点 - 開発者向け

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
ja_JP: Fedora の変更点 - 特定の方向け
