Fedora Release Notes - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
pt_BR: Bem vindo ao Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
pt_BR: Alterações no Fedora para usuários no modo Gráfico

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
pt_BR: Alterações no Fedora para Administradores de Sistemas

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
pt_BR: Alterações no Fedora para Programadores

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
pt_BR: Alterações no Fedora para Audiências Específicas
