Fedora Release Notes - en to uk translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
uk: Ласкаво просимо до Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
uk: Зміни у Fedora для звичайних користувачів

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
uk: Зміни у Fedora для системних адміністраторів

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
uk: Зміни у Fedora для розробників

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
uk: Зміни у Fedora для специфічних груп користувачів
