Fedora Release Notes - en to nl translation catalogue (30 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
nl: Herzieningsgeschiedenis

note: Tag: member
en: Remove Dom0
nl: Verwijder Dom0

note: Tag: member
en: Remove dnssec
nl: Verwijder dnssec

note: Tag: member
en: Remove riak
nl: Verwijder riak

note: Tag: member
en: Add warning about Network Connections
nl: Voeg waarschuwing over Netwerkverbindingen toe

note: Tag: member
en: Add prose on IcedTea
nl: Voeg tekst toe over IcedTea

note: Tag: member
en: Add index entries
nl: Voeg index ingangen toe

note: Tag: member
en: Point Kernel to kernelnewbies (Kernel)
nl: Verwijs voor kernel naar kernelnewbies (Kernel)

note: Tag: member
en: Point features to F15 instead of general feature page (Overview)
nl: Verwijs voor kenmerken naar F15 in plaats van algemene kenmerk pagina (Overzicht)

note: Tag: member
en: Correct boxgrinder URL (Virtualization)
nl: Juiste boxgrinder URL (Virtualisatie)

note: Tag: member
en: Correct Python URL (Developer Tools)
nl: Juiste Python URL (Ontwikkelgereedschappen)

note: Tag: member
en: Correct Rails URL (Developer Tools)
nl: Juiste Rails URL (Ontwikkelgereedschappen)

note: Tag: member
en: Correct avr-gcc URL (Embedded Development)
nl: Juiste avr-gcc URL (Embedded ontwikkeling)

note: Tag: member
en: Correct avr-c++ URL (Embedded Development)
nl: Juiste avr-c++ URL (Embedded ontwikkeling)

note: Tag: member
en: Correct avr-binutils URL (Embedded Development)
nl: Juiste avr-binutils URL (Embedded ontwikkeling)

note: Tag: member
en: Correct dfu-programmer URL (Embedded Development)
nl: Juiste dfu-programmer URL (Embedded ontwikkeling)

note: Tag: member
en: Correct xlog URL (Amateur radio)
nl: Juiste xlog URL (Amateur radio)

note: Tag: member
en: Correct splat URL (Amateur radio)
nl: Juiste splat URL (Amateur radio)

note: Tag: member
en: Remove redundant systemd and add administrative user per Rahul
nl: Verwijder overbodige systemd en voeg administratieve gebruiker toe volgens Rahul

note: Tag: member
en: Converted beats
nl: Geconverteerde beats

note: Tag: member
en: Empty Fedora 15 skeleton
nl: Leeg Fedora 15 skelet

note: Tag: member
en: Remove boot section and with it all reference to systemd
nl: Verwijder opstart paragraaf en daarmee alle referenties naar systemd

note: Tag: member
en: Preparation for GA
nl: Voorbereiding voor GA

note: Tag: member
en: Add mouse changes
nl: Muis veranderingen toegevoegd

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
nl: Pino/Gwibber veranderingen toegevoegd

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
nl: Systemd als voorbeeld markeren

note: Tag: member
en: Remove draft status
nl: Ontwerp status verwijderen

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
nl: Voorbereiding voor beta vrijgave

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
nl: Initiële aanmaak met publican

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
nl: Initiële wiki conversie
