Fedora Release Notes - en to sv translation catalogue (9 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
sv: Versionshistoria

note: Tag: member
en: Preparation for GA
sv: Förberedelse för allmän utgåva

note: Tag: member
en: Add mouse changes
sv: Lägg till musändringar

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
sv: Lägg till Pino/Gwibber-ändringar

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
sv: Markera systemd som förhandsvisning

note: Tag: member
en: Remove draft status
sv: Ta bort utkaststatus

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
sv: Förberedelse för betautgåva

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
sv: Första bokskapande av publican

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
sv: Första wiki-konverteringar
