Fedora Release Notes - en to uk translation catalogue (10 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
uk: Журнал версій

note: Tag: member
en: Remove boot section and with it all reference to systemd
uk: Вилучено розділ щодо завантаження та всіх посилання на systemd

note: Tag: member
en: Preparation for GA
uk: Підготовка до остаточного випуску

note: Tag: member
en: Add mouse changes
uk: Додано зміни щодо керування мишею

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
uk: Додано зміни щодо Pino/Gwibber

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
uk: Позначено systemd як технологічну демонстрацію

note: Tag: member
en: Remove draft status
uk: Вилучено позначення як чернетки

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
uk: Підготовка до попереднього випуску

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
uk: Початкове створення книги за допомогою Publican

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
uk: Початкове перетворення тексту вікі
