Fedora User Guide - en to fr_FR translation catalogue (7 entries)

note: Tag: title
en: Customizing the desktop
fr_FR: Personnalisation du bureau

note: Tag: title
en: Changing the theme
fr_FR: Changer le thème

note: Tag: title
en: Changing the theme in GNOME
fr_FR: Changer le thème sous GNOME

note: Tag: title
en: Changing the theme in KDE
fr_FR: Changer le thème sous KDE

note: Tag: title
en: Changing the background
fr_FR: Changer le fond d'écran

note: Tag: title
en: Changing the background in GNOME
fr_FR: Changer le fond d'écran sous GNOME

note: Tag: title
en: Changing the background in KDE
fr_FR: Changer le fond d'écran sous KDE
