Fedora User Guide - en to bs_BA translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Introduction
bs_BA: Uvod

note: Tag: para
en: Welcome to the Fedora &PRODVER; User Guide! This guide is intended for users who have a working Fedora &PRODVER; system and are able to use a mouse and keyboard.
bs_BA: Dobrodošli na Fedora &PRODVER; korisnički priručnik! Ovaj priručnik je namijenjen za korisnike koji imaju Fedora &PRODVER; sistem i u mogućnosti su da koriste miš i tastaturu.

note: Tag: title
en: About this document
bs_BA: O ovom dokumentu

note: Tag: para
en: For assistance installing Fedora &PRODVER;, please read the <citetitle>Fedora &PRODVER; Installation Guide</citetitle>, available from <ulink url="http://docs.fedoraproject.org/install-guide/f/">http://docs.fedoraproject.org/install-guide/f&PRODVER;/</ulink>.
bs_BA: Za pomoć pri instaliranju Fedore &PRODVER; molimo pročitajte <citetitle>Fedora &PRODVER; Instalacijski priručnik</citetitle> dostupan sa <ulink url="http://docs.fedoraproject.org/install-guide/f/">http://docs.fedoraproject.org/install-guide/f&PRODVER;/</ulink>.

note: Tag: para
en: Thank you for choosing Fedora.
bs_BA: Hvala što ste odabrali Fedoru.
