Fedora User Guide - en to fr_FR translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Using PackageKit
fr_FR: Utilisation de PackageKit

note: Tag: title
en: Using the command line interface
fr_FR: Utilisation de l'interface ligne de commande

note: Tag: title
en: Installing software
fr_FR: Installation de logiciels

note: Tag: title
en: Removing software
fr_FR: Enlever des logiciels

note: Tag: title
en: Removing software with Yum
fr_FR: Enlever des logiciels avec Yum
